Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.1 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Zawartość opakowania: 12 gram
EAN: 348132100206
Producent: STUD 100

STUD 100 spray ZAPOBIEGA PRZEDWCZESNEMU WYTRYSKOWI

Jak to działa

Instrukcje dotyczące stosowania STUD 100 dla mężczyzn spray w celu przedłużenia stosunku seksualnego z powodu opóźnionego wytrysku. Taki wynik osiąga się przez zmniejszenie czułości żołędzia prącia na bodźce dotykowe. W tym celu spray zawiera:

9,6 % wodny roztwór lidokainy.

Elementy pomocnicze.

To stężenie substancji czynnej jest wystarczające do pojawienia się miejscowej niewrażliwości skóry członka. Zwykle jest to rozwiązanie, które stomatolodzy stosują do znieczulenia miejscowego w metodzie kontaktowej u dzieci. Po kontakcie ze skórą lidokainy penis, niewrażliwość na podrażnienia występuje po 15-20 minutach, trwająca nie dłużej niż godzinę.

Substancje pomocnicze mogą przyspieszyć przez 3-5 minut czas wystąpienia efektu lub opóźnienia w tym samym czasie, zmieniając sposób asymilacji leku. Aerozol jest kompozycją do krótkotrwałego znieczulenia, nie gromadzi się w organizmie. Początkowemu efektowi towarzyszy ekspansja naczyń w miejscu podania bez podrażnienia. Efektem ubocznym STUD 100 (jak każde znieczulenie miejscowe) jest zdolność wywoływania reakcji alergicznej indywidualnej nietolerancji.

Lek zmniejsza wrażliwość prącia powodując dłuższy stosunek i opóźnienie

Jak korzystać

Spray STUD 100 stosuje się bezpośrednio przed seksem. Zalecane dla wyprostowanej głowy penisa do produkcji 1-2 dozy aerozolu z zakupionej puszki, przy bardzo dużej wrażliwości skóry na dotykowe podrażnienia, liczba sprayów wynosi 4-5. Dalej:

Konieczne jest odczekać 12-15 minut aż lek zacznie działać.

Mężczyzna jest gotowy na seksualne wyczyny. Przy stosowaniu w seksie oralnym należy pamiętać, że kompozycja ma bardzo gorzki smak, dlatego zaleca się dokładne umycie leku z penisa.

Przegląd środków przedłużających stosunek seksualny, oferowany przez Internet, przydziela ten lek jako najlepszy z 10 przetestowanych produktów różnych producentów w połączeniu jakości i ceny. W recenzjach zaznaczono, że w tym przygotowaniu prawie całkowicie zachowano zgodność z inwestycją określoną w instrukcji. Wszystkie opinie są zgodne, że 500 dawek STUD 100 wskazanych w instrukcji ma oczekiwany efekt. Użytkownicy nie zalecają mężczyznom stosowania dużych ilości preparatu z pierwszych sesji stosowania, chociaż w instrukcji nie ma takiego ostrzeżenia.

Prawie miesiąc problemów z żoną nie daje pełnoprawnego seksu. Musiałem iść do lekarza, okazało się, że problem jest prozaiczny. Kupiłem spray STUD 100, wynik jest doskonały.

DATA WAZNOŚCI: 02/2027

What is STUD 100 Spray?

STUD 100 contains the active substance lidocaine. Lidocaine is a local anaesthetic which is used to reduce the sensitivity to touch of the penis just before intercourse (sex). The reduction in sensitivity helps to delay ejaculation (climax) in cases of over-rapid or premature ejaculation (coming to a climax too quickly).

How to use STUD 100 Spray

The quantity used and timing will vary with individual requirements, but the usual recommended dosage is 3 to 8 sprays to the head and the shaft of the penis, 5 to 15 minutes before intercourse. You should always use the minimum effective quantity.

  • This spray is for external use only. Do not spray near the eyes or nostrils.
  • Do not use on broken or inflamed skin.
  • Wash off the spray after intercourse.
  • Do not use the spray for more than 3 months without consulting your doctor.
  • Do not exceed a maximum of 24 sprays in 24 hours.

What does STUD 100 Spray contain?

The active substance is Lidocaine Base 9.6% w/w.