Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Zawartość opakowania: 60 kapsułek
Producent: PACYFIC NATURALS

Provillus fo Men - hit w walce z łysieniem, skutecznie stymulujący porost włosów.

  • działanie opiera się na unikalnej dwufazowej formule łączenia składników, dzięki czemu rezultaty widoczne są w znacznie krótszym czasie,
  • pierwsze efekty pojawiają się już po kilku tygodniach regularnego przyjmowania tabletek,
  • preparat zawiera wyłącznie roślinne składniki, które są naturalnymi inhibitorami DHT,
  • skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone przeprowadzanymi badaniami klinicznymi.

Provillus for Men to jedyne tak efektywne tabletki na porost włosów, hamujące łysienie i zapobiegające ponownemu wypadaniu. Nie chcesz być skazany na łysinę? Już teraz rozpocznij kurację, by za kilka tygodni przekonać się o jej wysokiej skuteczności.

Jak działa Provillus for Men?

Łysienie typu męskiego spowodowane jest nadmierną aktywnością DHT, prowadzącą do stopniowej miniaturyzacji mieszków włosowych. W efekcie włosy stają się cieńsze i słabsze, dlatego wypadają.

Celem Provillus jest zablokowanie procesów przekształcania testosteronu w szkodliwy DHT. Dlatego preparat zawiera składniki, które hamują aktywność enzymu 5AR - niezbędnego w tej reakcji.

Jednocześnie cenne substancje odpowiadają za aktywizowanie komórek włosa do pracy, czego konsekwencją jest ponowny porost włosów w miejscu ich wypadnięcia.

Dlaczego Provillus for Men jest tak skuteczny?

Dzięki wieloletniej pracy naukowców z laboratorium Pacific Naturals udało się stworzyć preparat dający doskonałe efekty w walce z łysieniem. A to wszystko dzięki unikalnej formule dwufazowego podejścia do problemu wypadania włosów.

Za sprawą starannie dobranych składników możliwe jest zatem:

  • hamowanie procesów prowadzących do postępującego łysienia i całkowitej miniaturyzacji mieszków włosowych,
  • stymulowanie porostu włosów poprzez aktywizowanie komórek włosa do pracy oraz odżywienie mieszków włosowych.

Skład:  Vitamin B6 (as Pyridoxine Hydrochloride), Biotin, Magnesium (as Magnesium Oxide), Zinc (as Zinc Oxide), Saw Palmetto (Serenoa repens) (fruit), Stinging nettle (Urica dioica) (leaf), Pumpkin (Cucurbita maxima) (seed), Eleuthero Root (Eleutherococcus senticosus), Uva-Ursi (Arctostaphylos uva-ursi) (root), Muira Puama P (Ptychopetalum olacoides)

Sposób użycia: 2 tabletki dziennie (1 rano przed śniadaniem + 1 wieczorem przed kolacją)

Ten produkt może być używany wyłącznie zgodnie z wskazówkami na etykiecie. Nie powinien być używany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Jeśli cierpisz na poważne schorzenie, lub przyjmujesz leki skonsultuj się ze swoim lekarzem przed rozpoczęciem używania tego prouktu. Przed rozpoczęciem używania jakiegokolwiek suplementu diety należy najpierw skonsultować się z lekarzem.

Opis pochodzi ze strony: http://www.nuvialab.pl