Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.1 kg
EAN: 5011309915112
Producent: Thornton & Ross Ltd

METANIUM Everyday Barrier Ointment 80g

Wystarczająco delikatny przy każdej zmianie pieluszki

Pielęgnuje delikatną skórę, tworząc barierę, która pomaga chronić przed nieprzyjemnościami, które mogą powodować odparzenia.

Odpowiedni dla wegan: nie zawiera lanoliny
Bezzapachowy
Powinno wystarczyć na 30 dni przy 6 zmianach dziennie
Nadaje się od urodzenia
Utrzymuje skórę miękką i gładką

Przed zastosowaniem METANIUM Everyday Barrier Ointment 80g: 

Nie stosuj, jeśli ty lub twoje dziecko: macie alergię na którykolwiek z wymienionych składników. Mają popękaną, mocno popękaną, zakażoną lub krwawiącą skórę.

Składniki:  Dwutlenek tytanu, wazelina, płynna parafina, dimetikon

Środki ostrożności

Zawiera dwutlenek tytanu, który może plamić ciemne tkaniny na biało. Unikać kontaktu z oczami. Tylko do użytku zewnętrznego. Łagodne reakcje skórne (zaczerwienienie i wysypka) występują rzadko, w takim przypadku należy przerwać stosowanie i w razie jakichkolwiek wątpliwości zapytać lekarza lub farmaceutę. Nie stosować, jeśli skóra jest mocno popękana, zaogniona lub krwawiąca. W razie przypadkowego połknięcia niezwłocznie zasięgnij porady lekarza i pokaż to opakowanie. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Po użyciu założyć nasadkę. Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C w oryginalnym opakowaniu.

Jak używać

Stosować codziennie przy każdej zmianie pieluszki na czystą, suchą skórę, używając czystych, suchych rąk. Nałożyć na skórę ilość wielkości ziarnka grochu, delikatnie rozprowadzając równomiernie maść barierową, tworząc cienką warstwę ochronną. Utrzymuj dyszę tubki w czystości, aby nie było resztek produktu, aby zakrętka mogła być szczelnie zamknięta.

Data ważności:  12/2024

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...