Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.25 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: BreastActives

*** ZESTAW BREAST ACTIVES  ***


1 (JEDEN) ZESTAW ZAWIERA: 1 opakowanie 60 tabletek + 1 opakowanie kremu 59 ml


Suplement sprowadzony z USA. Oryginalne opakowanie.


RC_FOTO-3-500-500

Opis produktu:

  • Breast Actives to bezpieczny i naturalny sposób na powiększenie biustu,
  • zestaw składa się z naturalnego suplementu diety oraz kremu,
  • widoczna poprawa w wyglądzie i rozmiarze piersi następuje już po kilku tygodniach regularnego stosowania,
  • znaczna część klientek poinformowała nas, że Breast Actives redukuje objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego,
  • w pełni bezpieczny, naturalny i skuteczny,
  • nie wywołuje skutków ubocznych,
  • naturalne powiększanie biustu jest naprawdę możliwe,

Sposób użycia:

  • Tabletki: 2 tabletki dziennie
  • Krem: raz dziennie nanieść na skórę piersi.

Skład:

Krem: Pueraria Mirifica Extract - 10%, Red Clover Extract - .5% & Sepiliftiiii , Aloe Vera Concentrate in Purified Water, Lanolin, Montanov, Lecithin, Butea Supera Extract, Avena Setiva Extract, Fenugreek Extract, Saw Palmetto Extract, Red Clover Extract, Wild Yam Extract, Damiana Extract, and Muria Puama Extract, Shea Butter, Sepiliftiiii Sodium Hyaluronate Acid, Borage Oil, Sepigel, Retinol-A, Vitamin E & Germall.

 

Tabletki: Vitamin E (as d-Alpha Tocopheryl Succinate), Fenugreek (Trigonella foenum-graecum), Fennel (Foeniculum vulgare), Dong Quai (Angelica chinesis), Blessed Thistle (Cnicus benedictus), Dandelion (Taraxacum officinales), Kelp (Ascophylum nodosum), Watercress (Nasturtium officinale), L-Tyrosine, Calcium Carbonate, Dibasic Calcium Phosphate, Tribasic Calcium Phosphate, Microcrystalline Cellulose, Croscarmellose Sodium, Stearic Acid, Magnesium Stearate, Silicon Dioxide, Modified Cellulose, Maltodextrin, Hydroxypropyl Methylcellulose, Hydroxypropyl Cellulose, Pharmaceutical Glaze & Water.

http://dermalab.pl


Jak powiększyć biust tabletką?

"Jedną z najbardziej popularnych metod powiększania biustu jest obecnie stosowanie preparatu Breast Actives. Amerykanki go uwielbiają, a my mamy okazję zapoznać się z jego działaniem, ponieważ właśnie stał się dostępny na polskim rynku.

Czy mamy się jednak czego obawiać?

Jest to zestaw składający się z tabletek oraz kremu, uważany za bardzo bezpieczny środek, co potwierdziły wieloletnie badania. Oparty w całości o składniki naturalne, zawiera zdrowe wyciągi roślinne, które pobudzają wzrost piersi. Dzieje się tak, ponieważ niektóre rośliny posiadają substancje, przypominające w działaniu kobiece hormony. Dlatego dochodzi do stymulacji receptorów estrogenów, co sprawia, że biust ponownie zaczyna rosnąć, tak jak to miało miejsce w okresie dojrzewania. Natomiast w przypadku bardziej dojrzałych kobiet, stosowanie tego preparatu łagodzi nieprzyjemne objawy towarzyszące menopauzie.

Plusem tej metody są, nie tylko, powiększone piersi, ale również poprawa ich wyglądu i kondycji – stają się jędrniejsze i bardziej sprężyste. Efekt jaki daje Breast Actives jest trwały, ale tylko jeśli całą kurację przeprowadzi się zgodnie z zaleceniami"

(część artykułu ze strony http://badzpiekna.pl/index.php/cialo/73-pielegnacja/355-nieinwazyjne-powiekszanie-piersi)

 RC_FOTO-2-600-600"Breast Actives – tabletki i krem na powiększanie biustu, które działają

 

Można wiele razy podkreślać, że wielkość piersi nie ma znaczenia, że zdecydowanie ważniejszy jest ich kształt i jędrność, mimo tego bardzo wiele kobiet nie będzie w stanie zapomnieć o tym, że ich biust jest nie taki, jaki, według nich, być powinien. Czasami bowiem chęć powiększenia piersi jest tak duża, że nie sposób o niej nie myśleć. Jeśli zabieg powiększania biustu ma nam poprawić nastrój, wpłynąć na nasze poczucie atrakcyjności, zadecydować o tym, że będziemy czuły się piękniejsze i bardziej seksowne, dlaczego nie powiększyć biustu? Tym bardziej, że nie musimy od razu oddawać się pod skalpel! Istnieją naturalne skuteczne metody powiększania biustu, takie, jakie prezentuje nam Breast Actives. Wystarczy użyć skutecznej metody zamkniętej w kremie i tabletkach, by zauważyć różnicę!

Jaką moc kryje w sobie Breast Actives?
Dzisiaj również Polki mogą cieszyć się z zalet, jakie niesie za sobą naturalne powiększenie biustu. Możliwości takie daje amerykański preparat, który od krótkiego czasu dostępny jest również na naszym rynku. Breast Actives cieszy się dużą popularnością w Stanach, dzisiaj jest on również doceniany przez mieszkanki Europy.
Jak działa zestaw Breast Actives? Przede wszystkim poprzez połączenie w jednym zestawie tabletek i kremu preparat oddziałuje na kobiece piersi – z zewnątrz i wewnątrz. Efektem czego są znacznie powiększone piersi. Poprzez regularne stosowanie tego innowacyjnego środka zapewniamy sobie trwałe i długofalowe efekty.
Dużym atutem stosowania tej naturalnej metody jest brak konieczności wychodzenia z domu, konsultowania się z lekarzami, czy poddawania się różnym zabiegom, by piersi były większe. Nie potrzebujemy żadnych ćwiczeń na  biust. Używamy systematycznie kremu i łykamy kapsułki, po czym cieszymy się z zalet, jakie kryje za sobą ładnie podkreślony biust.

Jak działa preparat na powiększenie biustu?
Działanie Breast Actives oparte jest na wykorzystaniu właściwości ziół działających podobnie do żeńskich hormonów płciowych – estrogenów. Działanie preparatu podobne jest do efektu, jaki wielu kobietom daje zażywanie tabletek antykoncepcyjnych. Różnica polega na tym, że zażywając Breast Actives, nie ryzykujemy wystąpienia żadnych skutków ubocznych (typowych dla antykoncepcji hormonalnej). Dlaczego? Ponieważ preparat ten oddziałuje jedynie na piersi. Nie zatrzymuje, jak to jest w przypadku tabletek antykoncepcyjnych, on naturalnych płynów, które sprawiają, że piersi sprawiają chwilowe wrażenie pełniejszych i większych. Działa, dając długie efekty. Preparat bilansuje zaburzoną ilość hormonów żeńskich, nie wywołując przy tym żadnych skutków ubocznych.
Breast Actives nie tylko powiększy Twoje piersi, ale zminimalizuje również objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego oraz wyeliminuje wszystkie skutki burzy hormonów – trądzik pospolity, napady obżarstwa, itd."

(część artykułu ze strony http://www.vitalab.pl/blog/tag/breast-actives)


Napisz opinię
2013-08-09 13:08:56 - Daga_78

Miałam okazję stosować produkt i jest rewelacyjny, po jednym zestawie mogłam już zauważyć zmiany w wyglądzie moich piersi są jędrniejsze i widać różnicę w wielkości

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...