Waga produktu: 0.07 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin

dostępne aktualnie kolory to: biały i niebieski

Zakładanie i ściąganie butów jeszcze nigdy nie było tak szybkie i wygodne.

Magnetyczne zapinki zostały zaprojektowane, aby połączyć niespotykanie dużą siłę magnesów z niewielkimi rozmiarami.

Zapomnij o nieestetycznych supłach, rozwiązanych. Nasze magnetyczne zapinki zapewniają komfort podczas podstawowych czynności dnia codziennego oraz różnego rodzaju aktywności fizycznych.

Dzięki nim możesz szybko i wygodnie ubrać but – wystarczy jeden „klik”, aby spiąć sznurówki.

Ściągając but wystarczy delikatnie przytrzymać tył buta i energicznie podnieść piętę do góry. 

 

Co wyróżnia ten produkt:

 

Innowacja

Zacznij korzystać z butów wygodniej i szybciej, zapinka magnetyczna w połączeniu z Twoimi sznurówkami zmieni sposób wiązania buta w prosty, przyjemny i szybki „klik”.

 

Schludny wygląd

Zapomnij o wiązaniu obuwia, wciskaniu stopy na siłę, niszczeniu wyściółki buta oraz o nieestetycznych supłach. Dzięki magnetycznym spinką odświeżysz wygląd swojego buta w kilka chwil!

 

Technologia
Magnetyczne spinki oparte są o najsilniejsze dostępne na rynku magnesy neodymowe, dzięki czemu spinają się bardzo mocno i zapewniają niezbędną siłę dla większości aktywności ruchowych. Obudowa wykonana z wytrzymałego i trwałego tworzywa wytrzyma wiele kliknięć.

 


Design

Główny design stanowią dwie symetryczne, płynne fale, które przechodzą w płaską kwadratową powierzchnie. Połączenie dwóch styli – ostrych krawędzi z zaokrągloną falą będzie odpowiedni dla eleganckiego wyjściowego obuwia aż po nowoczesne kolorowe sneakersy.

 


Błyskawiczne wiązanie

Wystarczy zbliżyć ze sobą dwie połówki spinek magnetycznych, aby spiąć buta jednym kliknięciem! Możesz to zrobić nawet jedną ręką. Zapomnij o uciążliwym wiązaniu pętelek, supłów – kliknij i gotowe. Dzięki sile specjalnych magnesów neodymowych jest to w pełni możliwe.

 

Rozwiąż jednym ruchem

Magnesy neodymowe są praktycznie niemożliwe do rozdzielenia próbując po kierunku siły magnesowania. Wystarczy jednak złamać je w odpowiedni sposób a siła ustąpi. Właśnie w ten sposób ściąga się obuwie – przytrzymując lekko napiętek buta i energicznie unosząc piętę do góry.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...