Waga produktu: 0.25 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: PACYFIC NATURALS


*** PROVILLUS WOMEN SPRAY 60 ml ***

Minoxidil 2%

(1 miesiąc kuracji)  

Suplement sprowadzony z USA. Oryginalne opakowanie. 

Data ważności na opakowaniach to:  10 / 2015


Dotknęły Cię problemy z łysieniem?

Wypadanie włosów sprawia, że tysiące kobiet i mężczyzn na całym świecie przestają wierzyć w siebie i tracą pewność siebie. Ciebie wcale nie musi to dotyczyć! Produkty z rewolucyjnym składnikiem o nazwie Minoxidil sprawią, że łysienie stanie się tylko wspomnieniem.

To rewolucyjny składnik, gwarantujący porost włosów oraz zaprzestanie ich wypadania! Produkty zawierające Minoxidil są najskuteczniejsze na rynku!

 

PROVILLUS WOMEN SPRAY to skuteczny produkt do walki z łysieniem zawierający najbardziej skuteczny składnik aktywnie działający przeciw łysieniu – Minoxidil. Produkt jest stosowany przez tysiące ludzi w USA i cieszy się dużą skutecznością. Stosowanie produktu PROVILLUS WOMEN SPRAY gwarantuje porost włosów oraz ochronę istniejących włosów przed wypadaniem.

RC_FOTO-2-600-600


PROVILLUS WOMEN SPRAY jest produktem, który działa na łysienie powodowane z większości przyczyn, w tym łysienie spowodowane czynnikami genetycznymi.

 
Preparat jest łatwy w obsłudze i może szybko stać się częścią twojego porannej i wieczornej toalety. Dla uzyskania najlepszych rezultatów należy stosować dwa razy dziennie.

Poprzez aktywny składnik Minoksydyl, PROVILLUS WOMEN SPRAY dla kobiet działa poprzez zwiększenie podaży krwi i składników odżywczych do twoich mieszków włosowych, przyczyniając się do wzmocnienia istniejących włosków i zachęcając je do wzrostu. Z czasem, proces ten może produkować grubsze, bardziej widoczne włosy.

 
Stosowanie PROVILLUS WOMEN dwa razy dziennie, powoduje, że przerzedzone włosy powinny się ustabilizować. A jeśli oczekujesz odrastania włosów, niektóre kobiety mogą zobaczyć wyniki w zaledwie szesnaście tygodni. Ale nie bądź rozczarowana, jeśli trwa to dłużej, każdy jest inny.
Jeśli twoje włosy zaczną odrastać, to najprawdopodobniej będą miękkie, puszyste i ledwo widoczne. Po kontynuacji leczenia, te nowe włosy powinny posiadać kolor i grubości jak reszta włosów.

 

Dla uzyskania najlepszych rezultatów należy stosować  PROVILLUS WOMEN dla kobiet poprawnie i uczynić go częścią codziennej rutyny.

Należy stosować dwa razy dziennie - raz rano i raz wieczorem .

Nie używaj tego preparatu jeżeli:

- stopień łysienia wygląda inaczej niż na przedstawionym na opakowaniu produktu zdjęciu, ponieważ produkt nie będzie działał;  

RC_FOTO-3-650-650


- nie miałaś podobnych przypadków łysienia w historii rodziny;

- straciłaś włosy nagle i/lub niejednolicie;

- straciłaś włosy po urodzeniu dziecka;

- nie znasz powodu utraty włosów;

- jesteś poniżej 18 roku życia. Nie stosować u dzieci;

- twoja skóra głowy jest: czerwona, ma stan zapalny, jest zakażona, podrażniona, obolała;

- używasz innych leków na skórę głowy.

  
Dawkowanie:

Zewnętrznie. 2 razy dziennie (rano i wieczorem) zaaplikuj 1 ml preparatu (to jest sześć rozpyleń) bezpośrednio na skórę głowy w miejscu utraconych włosów.

Używanie większej ilości preparatu nie podnosi jego skuteczności.

Kontynuowanie stosowania preparatu jest konieczne, aby zwiększyć i utrzymać odrost włosów, albo utrata włosów zacznie się ponownie.

Skóra i włosy przed rozpoczęciem aplikacji powinny być suche. Nie przyspieszać wysychania roztworu przez stosowanie suszarki do włosów. Chronić oczy przed kontaktem z preparatem. Po zastosowaniu należy dokładnie umyć ręce. Unikać wdychania preparatu.

             

 Możliwe skutki uboczne:

Mogą wystąpić miejscowe reakcje skórne (podrażnienie, świąd, rumień, wysuszenie lub łuszczenie naskórka), nadmierne owłosienie lub wypadanie włosów w początkowym okresie leczenia. W przypadku wystąpienia układowych działań niepożądanych (przyspieszenie akcji serca, ból w klatce piersiowej, zawroty głowy i omdlenia, nagły przyrost masy ciała, obrzęki kończyn) preparat należy odstawić. 


Poinformuj lekarza: 

Gdy stosujesz miejscowo leki zawierające izotretinoninę, masz choroby serca.  Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią.  

 

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...