Waga produktu: 0.05 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Producent: PACYFIC NATURALS

Oferta zawiera 1 aplikator - 2,5 ml

Oferowany produkt wystarcza na 15 dni stosowania (30 aplikacji).

Chcąc sprzedać Państwu 1 aplikator (2,5 ml) musimy z oryginalnego opakowania  zestawu (pudełeczka z dwoma aplikatorami) wyjąć jeden z aplikatorów.

Przesyłka dostarczania jest bez wspomnianego powyżej pudełeczka.


Idol White - idol nie tylko dla Kim Kardashian

Czy Twoje zęby nie są tak białe, jak być powinny? Straciłeś już mnóstwo pieniędzy na poszukiwanie skutecznych środków wybielających uzębienie? Część z nich przez długi czas nie pozwalała o sobie zapomnieć, bynajmniej nie z powodu efektów, ale okropnego bólu zębów? Zapomnij o złych doświadczeniach, wybierając idola wśród środków wybielających. Idol White to nowoczesny preparat, dzięki któremu już po kilku dniach twój uśmiech będzie olśniewający.

Idol White - alternatywa kosztownych zabiegów wybielających

Wiele osób decyduje się na wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym, wydając na to pokaźne sumy. Idol White - ze względu na unikalną formułę - pozwala na efektywne wybielenie zębów znacznie mniejszym kosztem i to bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy poświęcić kilka minut na wybielanie, by po tygodniu zauważyć znaczną różnicę. By jednak uzyskać najbardziej optymalne efekty, zaleca się przedłużenie kuracji nawet do 2 miesięcy (wszystko zależy od tego, jakich rezultatów oczekujemy i jak bardzo żółte są „wyjściowe” zęby).

RC_FOTO-4-500-500

Co skrywa Idol White?

Cały sekret działania Idol White tkwi w odpowiednim doborze składników, które wzajemnie uzupełniają swoje działanie.

Nadtlenek wodoru - to kluczowa substancja, odpowiadająca za wybielanie zębów. Posiada delikatne właściwości utleniające i rozjaśniające. Nie wpływa przy tym szkodliwe na zdrowie uzębienia. Dzięki temu bez przeszkód można stosować Idol White bez obaw o szkliwo.
Wodorotlenek sodu - przyspiesza proces wybielania zębów, dzięki czemu na efekty nie trzeba długo czekać.
Carbomer - jego działanie zbliżone jest do działania nadtlenku wodoru.
EDTA - odpowiada za usuwanie osadów, powstałych na skutek nadmiernego spożywania kawy, palenia papierosów, itd. Wspomaga działanie obecnych w Idol White substancji wybielających.
Gliceryna - umożliwia szybsze wnikanie wybielających substancji, chroni zęby przed nadmiernym wybieleniem i uszkodzeniem szkliwa.
Sacharynian sodu - substancja nadająca preparatowi przyjemnego, słodkiego posmaku.
Olejek miętowy - substancja pomocnicza, odpowiadająca za przyjemny smak i zapach preparatu.

Jak stosować?

Stosowanie Idol White jest niezwykle proste i opiera się na 3 krokach:
1. przekręceniu aplikatora w celu wydobycia żelu,
2. rozprowadzeniu żelu na zębach,
3. wypłukaniu ust po upływie 1-1,5 minuty.

Taka aplikacja powoduje, że preparat dostaje się wyłącznie na zęby, z ominięciem okolic dziąseł. Zabieg pozwala wybielić wszystkie zęby - w przeciwieństwie do pasków. Nic też się nie zsuwa i nie odkleja, co świadczy o niezwykłej precyzji przekładającej się na skuteczność.

RC_FOTO-3-500-500

Czy to działa?

Można spotkać się z opiniami, że Idol White daje krótkotrwałe efekty, że wystarczy znów zacząć pić kawę, palić papierosy, itd. a zęby znów żółkną. Jest to całkowicie naturalne, ponieważ żadna metoda nie daje gwarancji na to, że śnieżnobiały uśmiech będzie trwał do końca życia. Jeśli powracasz do nawyków, będących jednocześnie czynnikami wpływającymi na żółknięcie szkliwa, wydanie 3000 zł na nowoczesne wybielanie zębów lampami nie ochroni ich przed utratą bieli. Takie opinie wprowadzają w błąd osoby, które poszukują naprawdę skutecznych specyfików. Preparaty z niskiej półki cenowej nie mogą równać się z zaawansowanymi środkami, do których zalicza się Idol White.

Kupić czy nie kupić?

Podjęcie ostatecznej decyzji, związanej z zakupem Idol White, to kwestia indywidualna. Nie ulega jednak wątpliwości fakt, że preparat jest niezwykle skuteczny. Tak bardzo, że rekomenduje go znana amerykańska celebrytka Kim Kardashian. Biel jej zębów nie pozostawia nic do życzenia, a więc…. udanych zakupów.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...